انبارداری و ترخیص کالا

انبارداری

انبارداری در انگلیس

انبارداری در انگلیس

خدمات انبارداری در انگلیس شرکت IRdelivery انبارداری فرآیند ذخیره‌سازی موجودی فیزیکی یک کالا برای فروش یا توزیع است. انبار‌ها توسط انواع مختلف کسب و کار

ادامه ی مطلب »
انبارداری در دبی

انبارداری در دبی

خدمات انبارداری در دبی کشور امارات متحده عربی و بویژه شهر دبی، یکی از مقاصد اصلی بازرگانان ایرانی می‌باشد. از این رو انبارداری در دبی

ادامه ی مطلب »

خدمات انبارداری بین المللی شرکت Irdelivery

انبارداری یک الزام برای اکثر مشاغلی است که در زمینه تولید، واردات، صادرات یا حمل و نقل کالا فعالیت می‌کنند. ممکن است آن را به عنوان یک هزینه غیر ضروری در نظر بگیرید، اما واقعیت این است که در نهایت می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند و بهره وری شما را افزایش دهد.

تجارت بازرگانان با ثبت سفارش به پایان نمی‌رسد. یک انبار کنترل بهتری بر موجودی به شما می‌دهد و تضمین می‌کند که مشتریان محصولات خود را به موقع دریافت می‌کنند که در نهایت منجر به سود بیشتر می‌شود.

برای کشور‌های در حال توسعه، انبارداری در قالب محوطه کانتینری، انبار‌های عمومی و خصوصی در دسترس است. با این حال، یک انبار چیزی بیش از ذخیره‌سازی محموله‌ها فراهم نمی‌کند. در ادامه، ما در مورد همه چیز انبار‌ها از جمله انواع انبارداری، عملکرد‌ها، مزایا، مشکلات و… صحبت می‌کنیم.

همچنین در ادامه انبارداری بین المللی کالا را زیر ذره‌بین خواهیم برد تا ببینیم که چرا بازرگانان باید به آن توجه داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید.

انبارداری بین المللی چیست؟

انبار را می‌توان به عنوان یک ساختمان تجاری یا انباری برای نگهداری کالا تعریف کرد. انبارها برای نگهداری کالا توسط بازرگانان استفاده می‌شود تا بعدا و در فرصت مناسب توزیع ‌شود. انبارداری در تجارت بین المللی عمدتا برای جلوگیری از وارد آمدن خسارات، تغییر بسته بندی، برچسب‌گذاری و غیره استفاده می‌شود.

بازرگانان معمولا محموله را در یک انبار ذخیره می‌کنند و در صورت نیاز برای تولید یا فروش، آن را خارج می‌کنند. معمولا کالاهایی که در انبارهای بین المللی ذخیره می‌شوند، زمانی خارج می‌شوند که قیمت کالای مورد نظر در بازار مناسب و بالا باشد.

شرکت بازرگانی Irdelivery دارای انبارهای اختصاصی در کشورهای چین، امارات متحده عربی و ترکیه می‌باشد. همچنین خدمات انبارداری در کشور انگلیس و آمریکا نیز انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

انبارداری بین المللی کالا

چرا بازرگانان به انبارداری کالا نیاز دارند؟

انبارداری برای تولید و توزیع انبوه کالا و برای پاسخگویی به تقاضای جهانی مورد نیاز است. برخی از عوامل که نیاز به استفاده از خدمات انبارداری را توجیح می‌کند عبارتند از رقابت‌پذیری هزینه، کاهش موانع تعرفه‌ای، صرفه‌جویی در زمان و فاصله توزیع، هزینه کم نیروی کار، یکپارچگی فن‌آوری و توافقات تجاری. تأسیسات انبارداری نقش مهمی در تأمین سریع کالا به مقاصد مختلف برحسب تقاضا دارند.

برخی از محصولات باید هنگام عرضه تازه باشند و عمر محدودی دارند. مانند شیر، تخم مرغ، کره، میوه‌ها و سبزیجات باید در انبارهای سرد نگهداری شوند تا عمرشان افزایش یابد. کشور‌های حاشیه خلیج فارس مانند عراق، کویت، امارات متحده عربی و غیره این مواد را برای هفته‌ها انبار می‌کنند، زیرا نمی‌توان چنین اقلامی را در مقادیر زیادی در آنجا تولید کرد.

برخی از محصولات مانند شکر در چرخه تولید فصلی هستند اما در طول سال مصرف می‌شوند. با این حال، برخی از اقلام مانند منسوجات و چرم در تمام سال تولید می‌شوند، اما تقاضا در طول فصول بسیار سریع افزایش می‌یابد.

اهمیت انبارداری برای بازرگانان چیست؟

انبارداری بین‌المللی راهی مقرون به صرفه برای واردات، ذخیره، پردازش و ارسال کالا‌ها در سطح بین‌المللی فراهم می‌کند. در ادامه چند دلیل که اهمیت انبارداری در تجارت را نشان می‌دهد شرح داده‌ایم.

1.مقررات ایمنی و بهداشت

الزامات بهداشتی و ایمنی در کشورهای کختلف بسیار خاص هستند و همیشه به راحتی نمی‌توان آن‌ها را برآورده کرد. این مورد نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی در تأسیسات و تجهیزات ساختمانی که قصد دارید به عنوان انبار از آن استفاده کنید دارد. علاوه بر این، آموزش‌های تخصصی و گواهینامه‌های دوره‌ای در کشور مبدا مورد نیاز است.

خدمات انبارداری بین‌المللی می‌تواند به شما کمک کند تا از همه این مشکلات جلوگیری کنید و بدون صرف هزینه اضافی، از کالاهای خود در یک مکان امن محافظت کنید.

2.بدون نیاز به خرید تجهیزات

داشتن انبار شخصی می‌تواند برای شما بسیار گران باشد زیرا باید تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید. شما باید در قفسه‌بندی، قفسه‌ها و حتی استخدام رانندگان لیفتراک سرمایه‌گذاری کنید. با این حال، با خدمات برون سپاری مناسب، از یک فضای انبار کاملا مجهز استفاده خواهید کرد که آن‌ها با هزینه خود برای شما کار خواهند کرد.

علاوه بر این، هزینه‌های نگهداری و سرویس‌دهی در بخش‌های مختلف انبار شما به ‌صورت سالانه می‌تواند افزایش یابد، بنابراین باز هم ارزش دارد که نگهداری و انبار محموله خود را برون‌سپاری کنید و به یک شرکت انباردار بسپارید.

3.موانع زبان گفتار

اگر شما یا کارمندان شما به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشند، مشکلات ارتباطی در هنگام برخورد با مشتریان چه در داخل و چه در سطح بین‌المللی رایج خواهد بود. کسانی که انگلیسی صحبت می‌کنند لزوما مهارت‌های لازم برای برقراری ارتباط صحیح در سطح بین المللی را ندارند، بنابراین این مسائل ارتباطی همچنان مشکل ساز خواهد بود.

مراکز انبارداری بین‌المللی دارای کارگران و مدیرانی هستند که انگلیسی صحبت می‌کنند، بنابراین آن‌ها به درستی با مشتریان و تأمین‌کنندگان کالا ارتباط برقرار می‌کنند. آن‌ها همچنین کار ترجمه را هم انجام می‌دهند، که می‌تواند برای یک شرکت بسیار پرهزینه باشد اگر بخواهند خودشان انجام دهند.

در تمام مراحل تحویل کالا از فروشنده، حمل و نقل به انبار، انبارداری، ترخیص بار از انبار و بارگیری برای ارسال به مقصد، شما نیاز به مترجم نخواهید داشت.

4.قوانین بین‌المللی کار

قوانین بین‌المللی کار بسته به جایی که شما در حال فعالیت هستید متفاوت است، بنابراین دشوار است که بدانید کدام و چه زمانی اعمال می‌شود. شرکت‌های انبارداری جهانی قوانین کار را در هر مکانی می‌دانند، بنابراین نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

5.قوانین مالیاتی بین‌المللی

درک قوانین مالیاتی بین‌المللی همیشه آسان نیست، اما رعایت آن‌ها ممکن است دشوارتر هم باشد. شرکت Irdelivery با در اختیار داشتن حسابداران داخلی و بین المللی که در خصوص مالیات بین‌المللی تخصص دارند، به کلیه این موارد رسیدگی خواهد کرد. آن‌ها نکات این قوانین پیچیده را می‌دانند، بنابراین شما نیازی به نگرانی در مورد چیزی ندارید و روی جنبه‌های اصلی کسب و کار و تجارت خود تمرکز می‌کنید.

6.با شرکت متخصص کار کنید

شرکت‌های حوزه انبارداری معمولا سالیان طولانی عملیات انبارداری بین‌المللی و اغلب در مکان‌های جغرافیایی مختلف را انجام می‌دهند. کسب و کار‌هایی که به دنبال گسترش در سطح جهانی هستند، به طور مداوم به دنبال همکاری با متخصصان هستند، زیرا این شرکت‌ها در زمینه انبار و موارد لجستیک، تجربه و منابع بیشتری نسبت به سایر سازمان‌ها در دسترس دارند.

مشاوره و همکاری با این شرکت‌ها باعث صرفه جویی در هزینه‌های اضافی و در نهایت حاشیه سود شما را افزایش خواهد داد.

7.مسئولیت بین‌المللی محصول

مسئولیت محصول شامل خسارات یا صدمات ناشی از یک اتفاق به کالا است. یک شرکت انبارداری بین‌المللی معتبر باید توانایی ارائه مراقبت و رسیدگی مناسب از محصولات شما را داشته باشد.، بنابراین نیازی نیست نگران هر گونه اتفاق ناگواری که ممکن است در حین حمل و نقل رخ دهد، باشید.

معمولا این شرکت‌ها پرسنل آموزش دیده دارند که در حمل و نقل بین‌المللی تخصص دارند و با تانایی خود در حفظ هر چه بهتر دارایی شما تلاش می‌کنند.

مهمترین مزایای انبارداری

مهمترین مزایای انبارداری

از مهمترین دلایلی که بازرگانان از انبارداری استفاده می‌کنند، آماده سازی برای عرضه در یک زمان مشخص است. تجار بر این باورند که قیمت‌ها در آینده نزدیک افزایش یافته و سود آن‌ها نیز افزایش خواهد یافت. از این رو محموله‌های خود را انبار می‌کنند تا در زمان مناسب آن را ترخیص کنند.

هزینه انبارداری بسیار مقرون به صرفه است، از این رو نگهداری کالاها در انبار برای مدت طولانی صرفه اقتصادی برای تجارت بین المللی دارد. اگر بازرگان هستید، می‌توانید کالاهایی را که قصد ارسال به ایران دارید در دبی انبار کرده تا در زمان مناسب، به ایران ارسال کنید. انبارداری در دبی بین تاجران ایرانی بسیار محبوب است!

مورد بعدی امکان بسته بندی کالا در انبار است. بسیاری از بازرگانان که مشغول واردات کالا از چین هستند، از خدمات بسته بندی و انبارداری استفاده می‌کنند. به عنوان مثال با انبارداری در چین می‌توانید کالاهای خریداری کرده خود را در یک مکان تجمیع کنید، سپس همه را با بسته بندی اختصاصی خود به ایران ارسال کنید.

علاوه بر بسته بندی ممکن است بخواهید برچسب گذاری اختصاصی خود را برای محموله انجام دهید. بسته بندی و برچسب گذاری از خدمات انبارداری است که شرکت بازرگانی Irdelivery در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

برخی موارد ممکن است مجبور باشید کالاهایی را که قصد خرید انها را دارید، از فروشندگان و تولیدکنندگان مختلف خریداری کنید. ممکن است هر کدام زمان تحویل متفاوتی را به شما ارائه دهند! قطعا نمی‌توان هر محموله را جداگانه ارسال کرد، چون هزینه بسیار بالایی برای شما دارد!

انبارداری به شما کمک می‌کند تا بتوانید خریدهای خود را در یک مکان نگهداری کنید و تا زمانی که کل محموله شما توسط دیگر تولیدکنندگان آماده شود، با خیال راحت صبر کنید. پس از تجمیع کالاها، همگی در کانتینر بارگیری شده و به سمت بندر یا فرودگاه جهت ارسال به ایران حرکت می‌کند. انبارداری در چین بیشتر برای این مورد می‌تواند استفاده شود.

به طور کلی انبارداری بین المللی این اجازه را به تاجران می‌دهد که تا هر زمان و هر شکل که مایل هستند، محموله‌های خود را با کمترین هزینه در یک مکان امن نگهداری کنند.

دیگر مزیت های انبارداری

انبار با تخلیه کالا به صورت فله هزینه توزیع را کاهش می‌دهد. انبارداری تاجر بین‌المللی را قادر می‌سازند تا کنترل قیمت و محموله را در معاملات تجاری خود داشته باشند. برای آن دسته از بازرگانانی که فضای بسیار محدودی برای نگهداری کالا دارند مفید است.

انبار به بازرگانان کمک می‌کند تا با نگهداری کالا در انبار اوراق قرضه، پرداخت عوارض را ارائه کنند و به صورت لحظه‌ای و با هزینه کمتر به مشتریان خدمات‌رسانی کنند. رسید‌های انبارداری به عنوان دارایی برای استفاده از وام‌های سرمایه در گردش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انبارداری با تاثیر بر زمان جابجایی محصولات و ایجاد امکانات زمانی و مکانی، قیمت کالا‌ها را تثبیت می‌کند. امکانات انبارداری به تعیین انتخاب روش توزیع برای یک بازاریاب کمک می‌کند. این به حفظ فروش مستمر کمک می‌کند.

وظایف انباردار و شرکت انبارداری چیست؟

وظایف انباردار شامل موارد متعددی می‌شود. انباردار از طریق نگهداری ایمن و امن کالا با حذف دامنه تلفات، آسیب و سرقت از محموله محافظت می‌کند. تاجران کالا را از قبل ذخیره می‌کنند و طبق نیاز در بازار‌های بین‌المللی به فروش می‌رسانند زیرا بین زمان تولید یا واردات و زمان مصرف ممکن است فاصله وجود داشته باشد.

شرکت انباردار با هماهنگ کردن الگو‌های تقاضا و عرضه به تولیدکنندگان و مشتریان کمک می‌کند. انجام زنجیره تامین تجارت هموار برای تحویل بین‌المللی محصولات دشوار است. این موضوع به یکسان‌سازی بین تقاضا و عرضه کمک می‌کند، زیرا محصولاتی که تقاضا ندارند را می‌توان از چرخه توزیع خارج کرد و در انبار‌ها ذخیره کرد.

وظایف شرکت انباردار شامل مرتب‌سازی، بسته‌بندی، برچسب‌گذاری و حفظ کالا تا زمانی که مجددا به ان نیاز باشد، می‌شود. کالا‌های ذخیره شده در انبار‌ها به عنوان امنیت برای بهره‌مندی از منابع مالی بانک‌ها عمل می‌کنند زیرا در استاندارد‌های حسابداری، دارایی‌های جاری محسوب می‌شوند. عمدتا بانک‌ها رسید‌های انبارداری را به عنوان تضمینی برای تامین مالی به صادرکنندگان و واردکنندگان به منظور تامین نیاز‌های سرمایه در گردش خود می‌شناسند.

انباردار باید بتواند با مدیریت و تکنولوژی روز به بهترین نحو از کالاهای انبار شده محافظت کند تا از آسیب و خراب شدن احتمالی آنها جلوگیری شود. امروزه با استفاده از نرم افزار انبارداری پیشرفته و تجهیزات مدرن، این خدمات با کمترین هزینه به مشتریان ارائه می‌شود.

انبارداری بین المللی توسط شرکت بازرگانی irdelivery

مراحل انبارداری چیست؟

مراحل انبارداری ممکن است با توجه به نوع کالا و کشوری که در آن هستید متفاوت باشد. با این حال مراحل انبارداری را طور کلی در ادامه شرح خواهیم داد.

1.دریافت کالا از صاحب بار

اولین مرحله در پروسه انبارداری بین المللی، پذیرش کالا است. پس از اینکه مدارک و رسیدهای لازم از سمت شرکت ارائه دهنده خدمات انبارداری صادر شد، کالا و محموله وارد انبار می‌شود. صاحبان بار باید درخواست خود به همراه مدارک مربوط به محموله را در اختیار شرکت انبارداری خود تحویل دهند. پس از بررسی و صدور قبض انبار، محموله وارد انبار خواهد شد و کنترل امنیتی صورت می‌گیرد.

پس از اینکه محموله وارد ساختمان انبار شد، توسط پرسنل انبار کنترل می‌شود و تعداد، نوع و جزئیات مربوط به آن ثبت می‌شود. در صورتی که تعداد کالایی که وارد انبار شده با لیست آن مغایرتی نداشته باشد، محموله به جایگاه مربوطه در انبار منتقل می‌شود و محل مناسب جهت انبار شدن آن مشخص خواهد شد.

2.انبار کردن کالا در جایگاه مخصوص به خود

پس از اینکه مراحل اولیه بررسی محموله وارد شده به انبار انجام شد، با توجه به نوع محموله و تعداد ان، یک جایگاه مشخص برای آن در انبار مشخص خواهد شد. جایگاهی که محموله در آنجا قرار می‌گیرد در نرم افزار انبارداری و سامانه مدیریت انبار ثبت خواهد شد.

در این مرحله رسید انبارداری به صاحب محموله و یا نماینده قانونی او که در محل حضور دارد تحویل داده خواهد شد. در صورتی که صاحل کالا در محل حضور نداشته باشد و کلیه مراحل توسط شرکت بازرگانی انجام شود، مدارک انبارداری برای ایشان ایمیل خواهد شد.

3.یکپارچه کردن محموله جهت ترخیص کالا از انبار

نگهداری محموله در انبار محدودیت زمانی ندارد و تا هر زمان که صاحب بار مایل باشد، می‌توان آن را در انبار نگهداری کرد. پس از اینکه زمان ترخیص کالا از انبار فرا رسید، با درخواست صاحب بار مراحل ترخیص کالا از انبار آغاز می‌شود.

در این مرحله کالاهایی که قصد خروج از انبار دارند به کمک پرسنل و تجهیزات مدرن و شرایط مناسب و اصولی بارگیری شده، و به محل اعلامی از سمت صاحب بار ارسال می‌شود. در مواردی که قصد واردات به ایران را دارید، این تحویل در فرودگاه یا بندر کشور مبدا خواهد بود.

4.بسته بندی کالا

همانطور که قبلا اشاره کردیم یکی از خدماتی که شرکت‌های انباردار معتبر ارائه می‌دهند، خدمات بسته بندی کالا است.

در این مرحله و قبل از ترخیص کالا از انبار در صورتی که صاحب بار تمایل داشته باشد و درخواست کند، امکان تغییر بسته‌بندی کالاها وجود دارد.

ممکن است بازرگانی بخواهد کالا وارداتی خود را با لوگو و آرم شرکت خود و در بسته‌بندی متفاوت به ایران وارد کند و یا به هر دلیلی تمایل نداشته باشد با بسته بندی اصلی کالای خود را درون کانتینر بگذارد.

در این مرحله از خدمات انبارداری، پرسنل مجرب و آموزش دیده با استفاده از تجهیزات مورد نیاز، با توجه به سلیقه صاحب بار، کالاها را بسته بندی کرده و آنها را جهت ترخیص از انبار آماده می‌کنند.

انواع انبارداری در کشورهای مختلف

انبارداری بسته به نیاز مشتریان، ماهیت محصولات، مالکیت و نوع خدمات توسط انبار‌ها متفاوت است. بیایید انواع مختلف انبارداری در سطح جهان را با هم مرور کنیم.

 • انبارهای عمومی

انبارهای عمومی

انبار‌های عمومی در جهان پرطرفدار هستند اما بازده کاری ضعیفی دارند. این نوع انبارها توسط دولت‌ها به منظور اطمینان از ذخیره‌سازی اقلام ضروری مورد نیاز در آینده ارائه می‌شوند.

آن‌ها به عنوان تأسیسات خدمات ذخیره‌سازی برای استفاده صادرکنندگان، واردکنندگان کالا، خرده فروشان و تولیدکنندگان استفاده می‌شوند.

از مزایای اصلی انبارداری عمومی می‌توان به تسهیل در دسترسی، عدم نیاز به سرمایه‌گذاری، هزینه کمتر و اشاره کرد. از معایب این است که نیاز به ارتباط با مقامات دولتی دارد که گاهی دشوار است. همچنین نبود خدمات تخصصی و برنامه‌ریزی ضعیف از دیگر معایب آن است.

 • انبارهای خصوصی

انبارهای خصوصی

در سال‌های اخیر، انبار‌های خصوصی رواج زیادی پیدا کرده‌اند. این انبارها معمولا متعلق به همان شرکت بازرگانی که خدمات صادرات و واردات شما را انجام می‌دهد می‌باشد. همچنین برخی از تامین‌کنندگان و عمده‌فروشان نیز انبارهایی جهت استفاده در اختیار بازرگانان قرار می‌دهند.. انبارهای بخش خصوصی سیستم ارتباطی سالم بین مرکز تولید و واحد‌های انبارداری را تضمین می‌کنند.

کنترل بیشتر در تجارت، انعطاف بیشتر، کیفیت بالای خدمات، مزایای مالیاتی و عملیات طولانی مدت پایدار از مزایای اصلی این نوع انبارداری است. در حالی که معایب آن عبارتند از هزینه انبارداری بالاتر است.

انبارداری خصوصی در حال حاضر یکی از محبوبترین گزینه‌ها در بین تاجران و واردکنندگان کالا از چین، دبی، ترکیه، انگلیس، آمریکا و… است.

 • انبارهای قراردادی

انبارهای قراردادی

این نوع انبار‌ها ترکیبی از انبار‌های دولتی و خصوصی هستند. در واقع انبار قراردادی یک موقعیت برد-برد برای مالک و مشتریان است زیرا آن‌ها برای تجارت خود به یکدیگر کمک کرده‌اند.

پیمانکاران این نوع انبارداری در حال گسترش خدمات خود هستند تا سایر فعالیت‌های لجستیکی مانند حمل و نقل، کنترل موجودی، پردازش سفارش، خدمات مشتری و غیره را شامل شود.

بازرگانانی که مدت زیادی در یک مسیر تجاری در حال فعالیت هستند، می‌توانند به صورت قراردادی از خدمات انبارداری استفاده کنند. در انبارداری قراردادی شما کیفیت انبارهای خصوصی را با تعرفه انبارداری دولتی دریافت می‌کنید.

 • انبار با امکان کنترل آب و هوا

انبار با امکان کنترل آب و هوا

تقاضا برای انبار‌های کنترل آب و هوا در سال‌های اخیر افزایش یافته است. بسیاری از محصولات مصرفی مانند لبنیات، میوه، سبزیجات و… باید برای مدت طولانی‌تری نگهداری شوند تا عمر آن‌ها افزایش یابد و بتوان در فصل معین آنها را روانه بازار کرد.

این انبار‌ها می‌توانند انواع مختلفی از محصولات مورد نیاز را در شرایط خاص نگهداری کنند. به عنوان مثال امکان فریزر کردن محصولات منجمد و محیط‌های کنترل شده با رطوبت برای محصولات ظریف مانند گل، دارو و غیره در این نوع انبارها فراهم است.

این نوع انبارها در کشورهای حاشیه خلیج فارس که امکان تولید مواد غذایی در آنها نیست، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • انبارداری اتوماتیک و خودکار

انبارداری اتوماتیک و خودکار

برخی از انبارها با کمک کامپیوتر و فناوری روباتیک خودکار می‌شوند. انبارهای خودکار بیشتر در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا و انگلیس که هزینه‌های نیروی کار گرانی دارند، محبوبیت بیشتری دارند.

این انبارها می‌توانند تعداد زیادی سفارش کوچک را با امکانات کاملا خودکار که در آن تعداد کمی از افراد برای انجام فعالیت های ذخیره سازی بزرگ مورد نیاز است، انجام دهند. در این انبارها کلیه مراحل حمل، چیدمان و جابه‌جایی به صورت خودکار انجام می‌شود.

 

 

بهترین شرکت انبارداری ارزان در خارج از کشور

شرکت بازرگانی Irdelivery علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی و خرید و واردات کالا، خدمات انبارداری ارزان را ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از: برای تجربه همکاری با یک شرکت انبارداری ارزان در خارج از کشور، با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت Irdelivery به صورت رایگان و 24 ساعته پاسخگو سوالات شما هستند. بهترین شرکت انبارداری ارزان

خدمات انبارداری بین المللی شرکت IRdelivery

شرکت بازرگانی Irdelivery با سالها سابقه در انبارداری بین الملی با در اختیار داشتن مجهزترین انبارها در کشورهای چین، امارات متحده عربی، ترکیه و انگلیس، می‌تواند کلیه خدمات انبارداری بین‌المللی را به شما ارائه دهد.

برخی از خدمات انبارداری بین المللی و ویژگی‌های شرکت IRdelivery عبارتند از:

 • ارائه خدمات انبارداری بدون محدودیت ظرفیت و زمان
 • مراحل انبارداری، کنترل و نظارت توسط پرسنل آموزش دیده در زمینه انبارداری و متخصص انجام می‌شود.
 • کلیه انبارهای شرکت مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های اطفا حریق هستند
 • نظارت در تمام طول شبانه روز به جهت بالا بردن امنیت انبارها
 • کنترل با دوربین مداربسته 24 ساعته در تمام طول هفته
 • بدون نیاز به حضور صاحب بار و تنها با تماس و هماهنگی، محموله شما به سراسر ایران ارسال و حمل خواهد شد.
 • ترخیص کالا برای انتقال به بندر یا فرودگاه و امکان حمل کالا به ایران بصورت هوایی، دریایی و اکسپرس
 • قابلیت پر کردن ظروف کالاهای فله‌ای برای بسته بندی
 • امکان بسته‌بندی دلخواه، ارسال و توزیع محموله در مقصد مورد نظر اعلام شده توسط صاحب بار
 • پالت‌سازی تخصصی برای جلوگیری از آسیب ناشی از انبارداری
 • خدمات برچسب زدن کالا در انبار
 • سم پاشی دوره‌ای برای کنترل آفات
 • گزارش عملکرد به صاحب بار در صورت نیاز
 • اسکن بارکد
 • شمارش دوره‌ای کالاهای موجود در انبار
 • نظارت بر تاریخ تولید / تاریخ انقضا (برای محصولات غذایی)
 • مشاوره لوجستیک و برنامه‌ریزی مناسب برای ترخیص کالا از انبار
شرکت IRdelivery با بکارگیری پیشرفته‌ترین سیستمهای انبارداری مدرن، و داشتن پرسنل متخصص، کالاهای شما را تا زمان حمل و ترخیص نگهداری خواهد کرد.اگر به دنبال همکاری با یک شرکت معتبر هستید که بالا و پایین تجارت بین المللی و انبارداری را بداند، شرکت Irdelivery بهترین انتخاب برای شما است.ما همه مراحل را از تحویل گرفتن محموله از تولیدکننده و فروشنده، انبارداری، آماده سازی برای توزیع در سراسر کشور و تحویل کالاها به موقع و در هر زمان انجام می‌دهیم.ما مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید! برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

تعرفه انبارداری شرکت IRdelivery

تعرفه انبارداری با توجه به نوع کالا، حجم و مقدار محموله و کشوری که قصد انبار کردن در آن دارید متفاوت است.شرکت Irdelivery تضمین می‌دهد که بهترین تعرفه انبارداری را به شما ارائه دهد. هزینه انبارداری در شرکت ما مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاع از تعرفه انبارداری در محل مورد نظر خود، لطفا با ما تماس بگیرید.