شرکت بازرگانی

irdelivery

 

شرکت بازرگانی IRdelivery با نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه تجارت و حمل و نقل بین‌المللی، آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است. ما خود را متعهد به ارائه خدمات شفاف با بهترین نرخ می‌دانیم.  

برخی از وظایف ما عبارتند از بررسی بازار و تحلیل رقبا و ارائه آمار به کارفرما، برنامه‌ریزی و سازماندهی مراحل تجارت بین المللی از صفر تا صد، تعامل با مشتریان و تأمین کنندگان کالا در سراسر جهان، مدیریت پروسه حمل و نقل کالا تا مقصد نهایی، رعایت قوانین و مقررات در کلیه کشورهای فعال، مدیریت امور مالی به جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتری و…

شرکت بازرگانی Irdelivery ارائه دهنده خدمات خرید اینترنتی از سایت‌های خارجی، انبارداری، حمل و نقل کالا در سراسر جهان، انجام امور گمرکی و ترخیص کالا و کلیه خدمات تجاری می‌باشد. کلیه خدمات ما در کشورهای ایران، چین، امارات متحده عربی، ترکیه، انگلیس و آمریکا در دسترس می‌باشد.

irdelivery

آشنایی با Irdelivery

 
شرکت IRdelivery با داشتن انبار‌های اختصاصی در کشور چین، ترکیه و امارات متحده عربی، کلیه خدمات انبارداری را در این کشور‌ها برای مشتریان محترم انجام می‌دهد. همچنین ما با در اختیار داشتن کارشناسان و پرسنل مجرب در زمینه تجارت بین‌المللی، کلیه مراحل خرید، انبارداری، حمل و نقل و ترخیص کالا را برای مشتریان گرامی انجام می‌دهیم.شرکت IRdelivery آماده است تا ضمن همکاری با کلیه بازرگانان محترم، در تمامی مراحل تجارت آن‌ها در کنارشان باشد. ما با ارائه بهترین گزینه‌ها، تجارت بین‌المللی آن‌ها را آسان‌تر می‌کنیم، و هزینه‌های نهایی را برای آن‌ها کاهش می‌دهیم.از دیگر خدمات شرکت IRdelivery به مشتریان خود، خرید کالا از وب سایت‌های خارجی و تحویل آن در داخل ایران است. شما می‌توانید با یک تماس با ما، کالای مورد نظر خود را در هر وبسایت خارجی خریداری کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید. فرقی نمی‌کند که شما قصد خرید بصورت عمده را دارید، یا بصورت خرده بار، ما در هر صورت مراحل خرید و انتقال آن به داخل ایران را برای شما انجام می‌دهیم. از جمله این وبسایت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • Amazon
  • Ebay
  • Alibaba
  • Aliexpress
  • Made in china
  • Trendyol
  • و….
شما می‌توانید محموله‌های خود را به ما بسپارید تا آن‌ها را به صورت مستقیم وارد ایران کنیم. همچنین می‌توانید با ارسال آن‌ها به دبی، مراحل انتقال و ترخیص آن‌ها در ایران را به ما محول کنید.ما در شرکت IRdelivery به صورت تخصصی کلیه روش‌های حمل زمینی، دریایی، هوایی و ریلی را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، لطفاً با ما تماس بگیرید.

اهداف ما

 

خدمات عالی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ هیولای وردپرس.

پرداخت منعطف

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ هیولای وردپرس.

دسترسی سریع

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ هیولای وردپرس.

پشتیبانی دائمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ هیولای وردپرس.

شما آماده‌اید؟

خدمات قابل ارائه ما

با ما تماس بگیرید!

۰۹۱۲۰۴۳۶۲۶۹